Pavel Holub

zakladatel, jednatel, auditor, daňový poradce pavel.holub@atc-audit.cz

Po úspěšném absolvování studia ekonomiky na VŠCHT v Praze jsem nastoupil na místo ekonoma do podniku zahraničního obchodu. V roce 1990 jsem spojil svoji profesní dráhu s tehdy privatizovaným podnikem Silnice, kde jsem se na pozici ekonomického ředitele významně podílel na vstupu strategického investora, německé společnosti Berger.

Zkušenosti z předchozí profesní dráhy se mi staly cenným základem při založení vlastní společnosti a.t.c., která se od počátku soustředí na poskytování kvalifikovaného ekonomického a daňového poradenství.

V roce 1993 jsem se stal členem Komory daňových poradců ČR.

Po úspěšném složení auditorských zkoušek v r 1995 jsem se stal auditorem a členem Komory auditorů ČR.

Přednáším na Západočeské Univerzitě v Plzni.

Ve volném čase se aktivně věnuji sportu, především jízdě na koni, lyžování a běhu.

Jana Bogášová

jednatel, daňový poradce jana.bogasova@atc-audit.cz

Po ukončení studia na střední průmyslové škola elektrotechnické, obor automatizační a výpočetní technika v roce 1993, se mým prvním zaměstnáním stala pozice asistentky hlavní účetní. Postupně jsem prošla všemi úrovněmi účetních a ekonomických činností menších a středních firem, což mi přineslo neocenitelné zkušenosti a pohled na účetnictví a ekonomiku z „té druhé strany“.

Od roku 1997 jsem členem Komory daňových poradců ČR a svoji činnost jsem tak rozšířila o daňové poradenství, které prostřednictvím společnosti a.t.c. EKONOMICKÝ SERVIS poskytujeme širokému spektru klientů.

Od roku 2003 působím také ve společnosti a.t.c. auditorská a daňová kancelář, která se zabývá auditorskou činností a to na pozici manažerka auditu.

Daniela Brandtnerová

účetní, mzdová účetní daniela.brandtnerova@atc-audit.cz

Věra Janušová

účetní vera.janusova@atc-audit.cz

Kateřina Sekyrková

asistent auditora, účetní katerina.sekyrkova@atc-audit.cz

Zuzana Radová

účetní, mzdová účetní zuzana.radova@atc-audit.cz