Vedení účetnictví

"Svoji účetní" můžete mít i u nás...

 

Pokud hledáte spolehlivé účetní služby, zkuste to s námi. Naše firma poskytuje službu externího vedení účetnictví - ověřený a cenově dostupný servis, určený zejména pro menší firmy. Výhodou externího účetnictví je zejména kvalitní a úplný servis i v souvisejících daňových oblastech.

Klientům, kteří se rozhodli pro vedení účetnictví externím dodavatelem, nabízíme vysoce kvalitní službu založenou na odbornosti našich zaměstnanců a na dlouholetých zkušenostech s poskytováním služeb. Víme, že intenzivní komunikace s klientem a nastavení účetnictví a reportingu na jeho individuální potřeby jsou klíčem ke klientově spokojenosti.

 

Proč si vybrat služby právě od naší společnosti?

V oblasti vedení účetnictví nepreferujeme kvantitu. Nejsme "továrnou" na vedení účetnictví. Máme vybudován několikastupňový systém kontroly nad Vaším účetnictvím a to jak ze strany daňového poradce, tak i auditora.

Vzhledem k odbornému zaměření našich pracovníků naleznete u nás kromě vedení účetnictví i kvalitní zázemí a servis v oblasti daní a poradenství pro Vaše podnikání.